Workshop Hvožďany - Bechyně part 1

3. září 2011 v 12:31 | Midnight Baby |  Wazzaap!
Hvožďany - Bechyně
13. - 14. 8. 2011
Day 01

Photographers:
Karel Syrový - Independens www.independens.cz
Jan Vondrák - Trs Design
FishV
ZdenekFoto www.zdenekfoto.mypage.cz
Tomáš Pospíšil - fStudio www.fstudio.cz
Draco Art Photography www.draco-artgallery.wz.cz

Models:
Martina
Margaretha
Janča
Midnight Baby www.mon.mademoiselle.wz.cz
Hejdulka

Visage:
Midnight Baby www.mon-mademoiselle.wz.cz

Assistance and backstage:
Lenka Hálová

Alogami:
LCHart www.chmela.estranky.cz

Special Thanks:
Tomáš Pospíšil - fStudio www.vybaveni-foto-atelieru.cz
for lending a techniques


Beautiful weekend with awesome people.
First time I was a "official" visage artist (and model too) at so big action. A beautiful weather, wonderful environment, unbeatable food (little pig - yummy) and drinks (beer ^_^) and meetings great people.
Departure to this action did not start too well. Instead of the required 6 hours of the morning I woke up at nine. I was crazy the whole time of 3 hours slippage. At speed I packed my rest of the things and I headed out on a journey as a ghost without eyebrows.
After arrival I scared not only friends how I looked but also the little pig on a spit. First error - missing a large mirror there and I left my one at home. Second error - I also forgot my pile of hairpins at home... Rescue - cosmetic mirror in the make up set and a model Janča equipped with a ton hairpins. Maaaaaany thanks
Also several shooting was held that day, where I was not needed. Instead of that I so entertained on "China Girl" and "Tutu Girl". From makeup, hairstyle to final styling. Some pieces of clothing and accessories were mine, some directly models and the rest borrowed from the remaining girls (Thanks to Marti). In such interplay, we created quite coordinated outfits, at least none of the photographers have complained.´
Went to sleep with three in the morning ^_^

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nádherný víkend s úžasnými lidmi.
Poprvé jsem byla "oficiální" vizážistka (a modelka současně) na tak velké akci. Krásný počasí, nádherný prostředí, bezkonkurenční jídlo (sele - mňam) i pití (pivo ^_^) a hromada skvělých lidiček.
Odjezd na tuto akci nezačal zrovna nejlépe. Místo o požadovaných 6hodinách ranních jsem vstala až o devíti a celou dobu jsem šílela z 3hodinového skluzu. V rychlosti jsem dobalila zbytek věcí a jako nenamalované strašidlo bez obočí vyrazila na cestu.
Po příjezdu jsem svým zjevem vyděsila nejen přítomné, ale i to malé prase na rožni. První chyba - chybělo tam velké zrcadlo a své jsem nechala doma. Druhá chyba - svou hromadu pinetek jsem taky nechala doma... Záchrana - střední zrcátko v kosmetické sadě a modelka Janča vybavena tunou pinetek. Veeeelký dík
Ten den proběhlo i několikero focení, u kterých mě nebylo potřeba. Ale za to jsem se hezky vyřádila na "China girl" a "Tutu Girl". Od make-upu, účesu až po finální styling. Některé kusy oblečení, doplňků byly mé, některé přímo modelky a zbytek zapůjčen od zbývajících spolumodelek (Díky Marti). V takovéto souhře jsme vytvořily vcelku sladěný outfity, aspoň si žádný z fotografů nestěžoval.
Spát se šlo až ve tři ráno ^_^

"China Girl"
"Tutu Girl"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hejdulka | 3. září 2011 v 13:08 | Reagovat

Baby, budu tě všude chválit, jsi prostě nejlepší....krásný čloánek :-D

2 vestec | Web | 12. ledna 2012 v 23:58 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.