Who am I?

3. října 2011 v 0:42 | Midnight Baby |  Bleeding mind
Malá charakteristika toho, jaká jsem... myslím, že mne autorka vcelku vystihla >_<

Postavení vašich osobních planet naznačuje, že jste půvabná, laskavá a citlivá. Jste plná šarmu a vzácného kouzla. Ve vašem nitru se však odehrává věčný boj - je to rozpor mezi drsnou realitou a romantickou iluzí. Je vám vlastní určitá rozporuplnost v chování, kdy dokážete skrývat svůj bohatý vnitřní citový život, protože jste zranitelná. Často pochybujete o svých schopnostech a máte nedostatek sebevědomí. I malé popichování okolí berete velice vážně a stáváte se tak terčem posměchu. Ale svou přecitlivělost a nejistotu chameleónsky maskujete příjemným a přátelským chováním. Jste rozená herečka. Bojíte se dát své emoce plně znát, často je skrýváte. Je obtížné vám porozumět.
Jste otevřená neviditelnému světu a dokážete být vnímavá nevyřčeným pocitům a náladám v okolí. Lidé vám důvěřují, protože máte jistou auru klidu a děláte filozofický, laskavý a ujišťující dojem. Pod vaší zdánlivou družností se ale skrývá obrovská nesmělost, která je výsledkem přirozeného sklonu udržovat si odstup. Tato citlivost způsobuje, že jste dost ovlivnitelná a máte tendence k nerozhodnosti. Chcete být svým okolím oblíbená, a proto se hodně přizpůsobujete. Především v partnerských vztazích. Spoléháte na sliby ostatních a nejednou naletíte. Pozor na intriky ! Nejednou se stanete terčem jiných "dravějších" jedinců, kteří vás zneužijí. Není divu, že před okolní skutečností utíkáte do svého snového světa, stavíte si bariéry, které vás mají ochránit. Raději si svůj život naplánujete a vymyslíte ve své fantazii, ve svých představách. Možná by bylo vhodné, abyste si nalezli jakéhosi "obránce", který se za vás postaví. Je-li však nejhůř, dokážete se vyburcovat k mohutné obraně, leckdo by to do vás neřekl. Skuteční přátelé a dobří lidé snad dokážou poznat Vaše pozitiva a cenné vlastnosti.
Ke své citové stabilitě potřebujete volnost. Kancelářská práce od devíti do pěti vám asi nebude moc vyhovovat. Na profesionální úrovni a v zaměstnání si dobře povedete v kolektivu lidí, kteří jsou vám nakloněni, kteří dokáží ocenit vaše schopnosti a výkon. Hodíte se do vědeckého výzkumu (tedy tam, kde se tak trochu "ztratíte v davu"), máte zvláštní cit pro přírodu (přírodovědci, chemici, ekologové) a historii. Vzhledem ke své představivosti a uměleckému nadání byste se mohla věnovat nějaké tvůrčí práci. Mohl by vás zajímat film, divadlo nebo tanec. Své mnohé talenty a osobní kouzlo byste také mohla uplatnit v televizi, rozhlasu nebo reklamní agentuře. Možná vás šarm a elegance přivedou do světa módy. Třeba zkusíte módní návrhářství, fotografování nebo modeling. Nejste přehnaně ambiciózní, ale to nevylučuje, že byste nemohla pracovat v nějaké vedoucí funkci, být filmová nebo televizní režisérka nebo umělecká vedoucí. Ale spíše vám asi bude vyhovovat "práce v zákulisí", kde na vás nebude tolik vidět. Svou imaginaci byste mohla využít v malování nebo psaní prózy a poezie. Zřejmě vám také bude blízký svět hudby.
Ujistěte se, že ať děláte cokoli, máte možnost určovat si vlastní tempo. Vaše aktivity jsou rozmanité a poskytují vám volnost a změnu. Vzhledem k vaší blízkosti k neviditelnému a spirituálnímu světu vás možná bude zajímat náboženství nebo různé duchovní discipliny. Máte potřebu pomáhat druhým, a to by vás mohlo zavést do sociální sféry. Mohla byste působit jako psycholožka, ošetřovatelka, terapeutka či poradkyně. Pokud se vydáte cestou podnikání, potom se ujistěte, že máte za partnera někoho, kdo je organizovanější a razantnější než vy. Dokážete být dost nerealistická a vaše ideály vás mohou tlačit do projektů a plánů, na které nemáte dost vytrvalosti a praktičnosti. Máte tendence unikat z reálného světa do svého světa fantazie, kterému málokdo rozumí.
Nejste příliš disciplinovaná, a to se může projevit například v nestřídmé konzumaci jídla a pití. Pokud se cítíte nepochopena, stáhnete se do role oběti nebo trpíte depresí. Protože jste citlivá na nálady okolí, měla byste pravidelně trávit nějaký čas o samotě. Sama se jen málokdy svěřujete a dáváte najevo svá trápení. Celý život se většinou snažíte nalézt vnitřní rovnováhu, ale většinou se to nedaří. S praktickou stránkou běžného života si nevíte příliš rady. Vaše fyzické zdraví je lehce ovlivnitelné vaší psychikou. Citlivě reagujete na změny počasí a na fáze Měsíce a projevujete zvýšenou citlivost i na léky. Snažte se vyvarovat negativních myšlenek a postojů. K vaší vnitřní harmonii může přispět nějaká forma umění, jóga, meditace, spiritualita, náboženství, ale i vodní sporty.
Jste velmi citlivá a vaše rodina je pro vás důležitá. A nejenom její členové, ale i blízcí přátelé zaujímají důležité postavení ve vašem životě. Ve společnosti jste oblíbená, protože dokážete být velmi milá a příjemná. Ke své citové stabilitě potřebujete harmonické rodinné zázemí a finanční zajištění. Vaše nálady jsou proměnlivé a nepředvídatelné. I váš vzhled se může měnit. Pokud budete mít potíže s váhou, je to signál, že nejsou uspokojovány vaše citové potřeby. Rodinné prostředí vám poskytuje citové bezpečí. Tam hledáte útočiště před vnějším světem. Můžete se občas chovat i dětinsky, pokud je k vám okolí nepřátelské. Jste velmi citlivá na atmosféru domova a potřebuje tam mít zajištěn klid a harmonii. Je možné, že si vyberete práci, při které budete moci zůstávat a pracovat doma. Anebo si také vyberete profesi, jež bude mít spojitost s minulostí. Zajímá vás totiž historie a tradice. Patrně se ráda obklopujete starožitnostmi.
Váš charakter - stinná stránka Každodenní život s jeho požadavky na organizování, zařizování a plánování rutinních záležitostí vás frustruje. Cítíte se jimi omezována. Na druhou stranu pravidelnost a rituály ve svém životě potřebujete, dodává mu to řád. Pokud je nedodržujete, nastává chaos nejen ve vašich osobních záležitostech, ale i ve vašem zdraví. Obvykle máte strach z lékařů a jakoukoli návštěvu dlouho odkládáte. To může neblaze působit na váš zdravotní stav. Pravidelný režim, dostatek spánku a správné stravování budou mít dobrý vliv na účinné fungování vašeho těla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.